1. VOX a.s. nabízí podporu projektu Vzdělávání a mobilita v Praze | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

VOX se zapojil do projektu Vzdělávání a mobilita v Praze

Projekt Vzdělávání a mobilita v Praze nabízí svým klientům šanci zlepšit své postavení na pracovním trhu. Klienti mohou bezplatně využívat soubor služeb, které jim pomohou na cestě k získání práce i potřebného vzdělání. Nabízí zprostředkování rekvalifikačních či vzdělávacích kurzů, které si klienti vyberou dle vlastního uvážení. Poskytuje kariérní poradenství nebo profesní diagnostiku šitou na míru každého klienta. V neposlední řadě nabízí dopravu do zaměstnání anebo na vzdělávací kurzy. Více informací naleznete na webových stránkách projektu.

Přeprava

Přeprava zdravotně postižených osob upraveným minibusem do zaměstnání, chráněných dílen nebo do místa rekvalifikačních či dalších vzdělávacích kurzů.

Profesní diagnostika

Poskytne všestrannou podporu a poradenství s cílem nalézt nebo si udržet pracovní místo či vybrat vhodnou formu vzdělávání.

Rekvalifikace

Na základě kariérního poradenství nabízí zprostředkování a proplacení jednoho až tří rekvalifikačních či vzdělávacích kurzů dle výběru.


Projekt je realizován Magistrátem hlavního města Prahy ve spolupráci s Centrem sociálních služeb Praha p. o. a spolufinancován Evropským sociálním fondem v rámci operačního programu Praha – Adaptabilita. Podporuje vstup na trh práce či upevnění stávající pozice na trhu práce.
Doba realizace projektu: červenec 2012 – prosinec 2014.
Více informací naleznete na webových stránkách projektu: www.vmpraha.cz
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.