VOX je partnerem nové soutěže ÚČETNÍ ROKU 2018 | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

VOX je partnerem nové soutěže ÚČETNÍ ROKU 2018

V úterý 1. května 2018 odstartoval první ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU. Soutěž, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR a jejímž jsme partnerem, má za cíl vybrat nejlepší profesní účetní/účetního a také nejlepší účetní firmu v České republice.

Vhodné kandidáty na titul ÚČETNÍ ROKU 2018 i nominace na ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2018 může posílat široká veřejnost i sami zaměstnanci účetních firem. O vítězích v obou kategoriích rozhodne na základě nominací odborná porota.

Jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti z řad fyzických i právnických osob a jakým způsobem je možné zasílat nominace? Vše potřebné se dozvíte na stránkách soutěže http://www.ucetni-roku.cz.

Odbornou záštitu soutěži poskytují Svaz účetních České republiky a Komora certifikovaných účetních. Pořadatelem soutěže je společnost Wolters Kluwer ČR. Generálním partnerem soutěže je UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia.

V odborné porotě soutěže zasednou osobnosti, jako Libor Vašek, předseda Komory certifikovaných účetních, Ivana Pilařová, uznávaná účetní specialistka, či Jana Skálová, členka Prezidia Komory daňových poradců ČR (kompletní složení poroty http://www.ucetni-roku.cz/porota/). Předsedkyní odborné poroty je Jana Pilátová, prezidentka Svazu účetních České republiky. „Jsem velmi ráda, že Svaz účetních ČR může podpořit tuto unikátní soutěž, jejímž cílem je především zvýšení společenského uznání této náročné, a bohužel často podceňované, profese a pozvednutí jejího renomé,“ vyjádřila se Jana Pilátová, předsedkyně odborné poroty.

Harmonogram soutěže:

  • zahájení 1. května 2018,
  • ukončení možnosti nominace/registrace do soutěže 31. července 2018,
  • rozhodování poroty,
  • slavnostní vyhlášení 11. prosince 2018. 

Více informací naleznete na stránce http://www.ucetni-roku.cz.

Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.