Spolupracujeme na projektu | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Spolupracujeme na projektu ve Středočeském kraji "Vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti a finančních analýz prostřednictvím e-learningových kurzů".

investice do rozvoje vzdělávání

Zvyšte svou finanční gramotnost pro malé a střední podniky

Rádi bychom Vás upozornili na start nového projektu s registračním číslem CZ.1.07/3.2.11/02.0010 „Vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti a finančních analýz prostřednictvím e-learningových kurzů“, který se rozběhl začátkem září. Tato aktivita je spolufinancována Evropských sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Konkrétně se jedná o Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, investice do rozvoje vzdělávání. Odborným garantem se v tomto unikátním projektu stala Ing. Zdena Vostrovská, která bude dohlížet na vznik vzdělávacích modulů v podobě e-learningových kurzů nejen pro samotné lektory, ale v budoucnu i pro účastníky dalšího vzdělávání z malých a středních podniků.

Jestliže se chcete bezplatně stát jako lektoři dalšího vzdělávání součástí tohoto projektu a zdarma tak po úspěšném absolvování kurzu získat certifikaci a příslušné know-how, nebo Vás zajímají další podrobnosti, najdete je ZDE. Realizátorem projektu je občanské sdružení M´am´aloca. Veškeré bližší informace společně s přijímáním přihlášek zajišťuje Mgr. Klára Šubrtová (tel: +420775051864, klara.subrtova[zavináč]mamaloca.cz)
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.