Lektorské dovednosti a aplikace vhodných metod lektorské výuky | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Vzdělávací program "Lektorské dovednosti v Pardubickém kraji"


Projekt byl ukončen, avšak v oblasti lektorských dovedností se můžete vzdělávat i nadále prostřednictvím kurzů z naší nabídky.

investice do rozvoje vzdělávání

Udržitelnost projektu "Lektorské dovednosti"
V rámci Vaší firmy či podniku se i po skončení projektu můžete vzdělávat v oblasti lektorských dovedností, a to prostřednictvím kurzů zařazených v naší běžné nabídce – komunikační dovednosti – prezentační dovednosti – neverbální komunikaci – time management – stress management – vedení týmu – rétorika a jiné.

Kurzy jsou vhodné pro lektory i jejich studenty (účastníky dalšího vzdělávání). 
Jsou zaměřeny na podporu a zdokonalení lektorských dovedností prostřednictvím specifických metod vedoucích k vyšší interaktivitě účastníků a k profesionálnímu vystupování lektora.

Přínosem a inovativností je pak zejména zaměření na využívání širšího spektra metod výuky ze strany lektorů vůči účastníkům kurzů právě v oblasti manažerských dovedností, což přispívá ke zlepšení lektorských schopností a dovedností (pro oblast soft skills)
Výuka se tak stává efektivnější a kvalitnější.

Absolvování jakéhokoliv vzdělávacího programu z oblasti manažerských dovedností je vždy přínosem pro činnost každého jedince jak v pracovním, tak v osobním životě.

Informace k ukončenému projektu

Výuka proběhla v období 04/2012 – 11/2013 v rámci projektu "Vzdělávací program lektorských dovedností a aplikace vhodných metod lektorské výuky prostřednictvím vzdělávacího programu Manažerských dovedností pro nižší a střední management", reg. č. CZ.1.07/3.2.13/03.0010, spolufinancovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 

Pro další informace volejte nebo pište: 

Tel. 226 539 670 nebo 777 741 777 

e-mail: vox[zavináč]vox-kurzy.cz

 

Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.