KURZ: SPRÁVA DOKUMENTŮ V INSTITUCI PO NOVELE ZÁKONA O ARCHIVNICTVÍ A SPISOVÉ SLUŽBĚ | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

SPRÁVA DOKUMENTŮ V INSTITUCI PO NOVELE ZÁKONA O ARCHIVNICTVÍ A SPISOVÉ SLUŽBĚ

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

JAK NAKLÁDAT S DOKUMENTY EFEKTIVNĚ A PODLE PLATNÉ LEGISLATIVY

Aktuální legislativní úprava
Termín: 19. 11. 2013, 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pracovníkům odpovědným za správu dokumentů, případně dalším odpovědným osobám, účetním, likvidátorům, auditorům, daňovým poradcům, podnikatelům v oblasti správy dokumentů.

Přínos / Cíl:

Seznámení s aktuální legislativní úpravou správy dokumentů v ČR po poslední novele zákona o archivnictví a spisové službě a předpisů souvisejících v roce 2012. Praktické aplikace pro práci s dokumenty v instituci.


Přednáší:
PaedDr. Bohumír Brom (archivář s více než 25letou praxí ve veřejném archivnictví, externí pedagog na Vysoké škole finanční a správní v Praze)

Program:

Stav aktuální legislativní úpravy správy dokumentů • dokumenty v listinné a v elektronické podobě, včetně využívání datových schránek a konverze dokumentů • spisová služba a její fáze – příjem dokumentů, jejich označování, evidence, vyřizování, odesílání a ukládání • výběr archiválií ve spolupráci s příslušným státním archivem • ochrana a využívání dokumentů • další související otázky.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.