KURZ: OPATŘENÍ PROTI PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ (AML) – VÝKLAD | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

OPATŘENÍ PROTI PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ (AML) – VÝKLAD

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

AKTUÁLNÍ PROBLÉMY PROVÁDĚNÍ MEZINÁRODNÍCH SANKCÍ VE FINANČNÍ OBLASTI
1. SEMINÁŘ VOLNÉHO CYKLU OPATŘENÍ PROTI PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ (AML) – VÝKLAD, PRAKTICKÉ PŘÍKLADY

Termín: 3. 12. 2013, 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Všem, které jako tzv. „povinné osoby“ vymezuje zákon č. 253/2008 Sb. Seminář tak ocení zejména zástupci finančních a úvěrových institucí včetně leasingových společností, zprostředkovatelé finančních služeb včetně leasingu, živ. pojištění, úvěrů či půjček, platební instituce, směnárny, účetní firmy, auditoři, notáři, daňoví poradci, podnikoví poradci, kteří poskytují poradenské služby ve věcech kapitálové struktury, fúzí a koupě podniků, ale i obchodníci s nemovitostmi.
Další část bude zaměřená na praktické provádění zejména přímo účinných sankčních předpisů EU při obchodování s rizikovými oblastmi, jako jsou Írán, Severní Korea, Barma a další.

Přínos / Cíl:

Podat výklad zákona č. 253/2008 Sb. a souvisejících právních norem. Podat účastníkům informace o aktuálním vývoji legislativy na úrovni EU. Seznámit účastníky s českou i evropskou legislativou pro oblast AML/CFT a mezinárodních sankcí (její výklad, zdroje informací, zkušenosti z praktického uplatňování). Orientace v problematice, ujasnění konkrétních povinností a postupů při jejich plnění. Vysvětlení vztahu zákona č. 69/2006 Sb. a sankčních předpisů EU, jejich praktické uplatňování zejména v obchodních vztazích.


Přednáší:
Mgr. Jiří Tvrdý (ředitel právního odboru a zástupce ředitele Finančního analytického úřadu)

Program:

Úvod do problematiky • změny obsažené v aktuálním návrhu 4. AML směrnice EU a v novém nařízení EU o bezhotovostních převodech a jejich očekávané promítnutí do práva ČR • činnost Finančního analytického útvaru Ministerstva financí ČR • mezinárodní závazky a spolupráce • právní úprava (zákon č. 253/2008 Sb. a 69/2006 Sb) a související legislativa EU – základní pojmy • jednotlivé povinnosti z pohledu nové legislativy a jejich praktické uplatnění • požadavky na interní předpisy • právní úprava uplatňování mezinárodních sankcí a jejich vztah k zákonu č. 253/2008 Sb. • aktuální situace a problémy při uplatňování mezinárodních sankcí • diskuze.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.