Zákony o potravinách a další legislativa | 1. VOX a.s. – kurzy a semináře

Potravinářská legislativa

Osvojte si potravinářskou legislativu a žádné sankce vám nebudou hrozit. Navštivte naše kurzy zaměřené na značení potravin, systémové standardy nebo bezpečnost. Pořádáme školení pro začátečníky i pokročilé.

Přečtěte si: Novinky v potravinářské legislativě

Značení potravin je s námi hračka

Naši lektoři vám srozumitelně přiblíží potravinářskou legislativu, vysvětlí její specifika a poradí, kde najdete veškeré důležité informace. Společně proberete základní pojmy, princip označování i specifické požadavky vybraných skupin potravin. Označování vám objasní nejen v rámci teorie, ale také na ukázkových příkladech z praxe. Nakonec vás upozorní na možné zádrhely a časté chyby, kterých se lidé v rámci značení dopouštějí.

Naučíme vás systémové standardy BRC, IFS nebo ISO 22000

     V naší nabídce najdete také kurzy zaměřené na certifikace standardů bezpečnosti potravin – BRC, IFS, ISO 22000 a HACCP. Díky nim porozumíte všem právním náležitostem a osvojíte si pravidla správné výrobní a hygienické praxe. Budete umět analyzovat rizika a stanovovat kritické kontrolní body (HACCP). Naučíte se tak účinně předcházet rizikům ohrožujícím bezpečnost potravin.

Město
select
Lektor
Název
Akreditace
select
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
  
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.