KURZ: POBYT CIZINCŮ NA ÚZEMÍ ČR/SCHENGENU S DŮRAZEM NA ZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮ V ČR | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

POBYT CIZINCŮ NA ÚZEMÍ ČR/SCHENGENU S DŮRAZEM NA ZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮ V ČR

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

KOMPLEXNÍ PŘEDSTAVENÍ PROBLEMATIKY S DŮRAZEM NA ZMĚNY V PRÁVNÍ ÚPRAVĚ A JEJICH PRAKTICKÉ DOPADY

Termín: 5. 12. 2013, 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro ředitele či manažery společností, HR specialisty a všechny další zájemce o danou problematiku.

Přínos / Cíl:

Kromě obecného seznámení účastníků se systematikou právní úpravy zaměstnávání a pobytů občanů třetích zemí a občanů EU/EHP/Švýcarska na území ČR/Schengenu je cílem školení komplexně představit aktuální změny v procesu získávání pracovních povolení a pobytových titulů pro Českou republiku. Teorie bude vždy doprovázena případovými studiemi s detailním chronologickým popisem řízení o vydání pobytových titulů zejména za účelem zaměstnání včetně popisu řízení o vydání pracovního povolení (na bázi vyslání + standardní schéma).
Prostor dostane také problematika pobytu rodinných příslušníků občanů EU a občanů třetích zemí a jejich zaměstnávání na území ČR.
Důraz bude kladen také na pobytové tituly typu zelená/modrá karta/zrychlená procedura pro vnitropodnikově převáděné zaměstnance či na otázky související se zajišťováním apostil/superlegalizace a nostrifikace.
Lektorky seznámí účastníky také s konkrétnějšími obrysy zcela nového cizineckého zákona, který by měl vstoupit v platnost v roce 2015 a jehož projednávání se účastní.


Přednáší:
Ing. Jana Zelová (PricewaterhouseCoopers ČR, s.r.o., imigrační oddělení, Global Visa Solutions, manažerka)

Program:

Režim krátkodobých pobytů na území ČR/Schengenu – pravidla pobytu na území Schengenu a nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 810/2009 o kodexu Společenství o vízech (vízový kodex) – povinnosti a náležitosti pro udělení krátkodobého víza.
Režim dlouhodobých pobytů – náležitosti udělení dlouhodobého víza či povolení k pobytu, včetně pracovního povolení u občanů třetích států, a to i v kontextu tzv. schengenského acquis, včetně notifikačních a evidenčních povinností vůči Ministerstvu vnitra, cizinecké policii a Úřadu práce.
Zelená/modrá karta – zrychlená procedura pro vnitropodnikově převáděné zaměstnance a další změny týkající se dlouhodobých pobytů na základě dlouhodobých víz či povolení k pobytu (zejména za účelem zaměstnání).
Pobyt občanů EU/EHP/Švýcarska a jejich rodinných příslušníků • problematika apostil/superlegalizace a nostrifikace • povinnosti cizince • povinnosti zaměstnavatele zaměstnávájícího cizince • nový zákon o pobytu cizinců • široký prostor pro diskuzi a zodpovězení konkrétních dotazů.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.