KURZ: BOZP – ZMĚNY V LEGISLATIVĚ, NOVÉ POVINNOSTI ZAMĚSTNAVATELE V ROCE 2014 | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

BOZP – ZMĚNY V LEGISLATIVĚ, NOVÉ POVINNOSTI ZAMĚSTNAVATELE V ROCE 2014

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

PŘEHLED LEGISLATIVNÍCH ZMĚN
ZAJIŠŤOVÁNÍ PREVENCE RIZIK ZAMĚSTNAVATELEM,
PRVNÍ ZKUŠENOSTI S LÉKAŘSKÝMI PROHLÍDKAMI ZAMĚSTNANCŮ
PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI A VZORY, IMPLEMENTACE V PRAXI

Aktuální legislativní úprava
Termín: 28. 1. 2014; 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pracovníkům, kteří se podílí na udržování a zlepšování úrovně BOZP ve firmách a organizacích, tj. zejména pro manažery, úředníky, personalisty, bezpečnostní techniky a další pracovníky, kteří mají vazbu na oblast BOZP.

Přínos / Cíl:

Seznámit s hlavními právními požadavky pro oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a předání některých praktických příkladů a vzorů jak implementovat požadavky v praxi.
Přehledný výklad ke změnám v legislativě k 1. 1. 2014 a odborný výklad k odborně způsobilým osobám v plnění úkolů v prevenci rizik. Poskytovatelé pracovnělékařských služeb – první praktické zkušenosti s lékařskými prohlídkami a službami poskytovanými podle nových právních předpisů.


Přednáší:
Bc. Zdeněk Šenk (auditor, certifikovaný specialista BOZP, autor publikací)

Program:

Úvod do problematiky BOZP • novinky v právních požadavcích • srovnání nových právních požadavků pro BOZP s dříve platnou úpravou • první zkušenosti s novým způsobem zajišťování lékařských prohlídek zaměstnanců • metodika hodnocení a řízení rizik • řešení pracovních úrazů.

Zodpovězení otázek: Kdo může školit zaměstnance a VZ v oblasti BOZP – kdo řeší přidělování OOPP • kdo zpracovává a schvaluje bezpečnostní předpisy.

Hlavní zásady pro provoz služebních vozidel • doporučení jak prakticky realizovat ustanovení právních předpisů v podnicích a organizacích • diskuze a zodpovězení doplňujících otázek.Poznámka:

V ceně kurzovného obdrží účastníci publikaci „1309 testových otázek BOZP“ v ceně 399,- Kč, autor Zdeněk Šenk.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.