KURZ: AKTUALITY V NEMOCENSKÉM POJIŠTĚNÍ A V POJISTNÉM NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ V ROCE 2014 | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

AKTUALITY V NEMOCENSKÉM POJIŠTĚNÍ A V POJISTNÉM NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ V ROCE 2014

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Aktuální legislativní úprava
Termín: 17. 12. 2013, 09:00–13:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro mzdové účetní.

Přínos / Cíl:

Od 1. 1. 2014 dochází v systému nemocenského pojištění a v oblasti pojistného na sociální zabezpečení k celé řadě změn, především k podstatné úpravě okruhu osob, které mohou být účastny nemocenského pojištění, a v důsledku toho i být poplatníky pojistného na sociální zabezpečení.
Účelem semináře je podrobně seznámit účastníky se změnami, k nimž dochází od 1. 1. 2014 a současně též s dalším předpokládaným vývojem v oblasti nemocenského pojištění a pojistného na sociální zabezpečení.


Přednáší:
JUDr. František Vlasák (MPSV ČR – oddělení nemocenského pojištění a pojistného)

Program:

ZMĚNY V NEMOCENSKÉM POJIŠTĚNÍ: Změny v základních pojmech nemocenského pojištění • změny v účasti na nemocenském pojištění – rozšíření okruhu osob, které mohou být účastny pojištění, změny v podmínkách účasti na pojištění • dávky nemocenského pojištění • změny v povinnostech zaměstnavatele • další změny v nemocenském pojištění.
ZMĚNY V POJISTNÉM NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ: Změny v okruhu poplatníků pojistného • další změny v pojistném na sociální zabezpečení.

ZMĚNY TÝKAJÍCÍ SE OSOB SAMOSTATNĚ VÝDĚLEČNĚ ČINNÝCH

PŘEDPOKLÁDANÝ VÝVOJ NEMOCENSKÉHO POJIŠTĚNÍ A POJISTNÉHO NA SOCIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ

DISKUZE, ZÁVĚR.Poznámka:

Obsah semináře může být upraven podle aktuálního vývoje právní úpravy.
Přednášející je zkušeným lektorem s dlouhodobou praxí a přímo se podílel na přípravě příslušných právních předpisů.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.