KURZ: Workshop: Analýza klíčových slov | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Workshop: Analýza klíčových slov

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kvůli stěhování společnosti H1.cz s.r.o. se tato akce bude konat na adrese: EDU2000, Oldřichova 106/49, Praha 2 - Nusle, 128 00, http://www.edu2000.cz/kontakt.htm.

Termín: 26. 11. 2013, 13:00–17:00
Místo konání:
H1.cz s.r.o., Rosmarine Business Centre, Dělnická 12, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Dopravní spojení: Metro C - Nádraží Holešovice, dále autobusem č. 156 do zastávky Osadní a Dělnickou ulicí asi 50 m zpět. Nebo tramvají č. 12 a 14/24 do zastávky Dělnická, dále doprava Dělnickou ulicí cca 250 m. Metro C - Vltavská, dále tramvají 1, 14 a 25 do zastávky Dělnická a Dělnickou ulicí doleva cca 250 m.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro majitele menších firem, kteří sami spravují svůj web, informační architekty a vedoucí webových projektů, pracovníky marketingu a public relations, webové copywritery a editory obsahu, správce webů, SEO konzultanty a linkbuildery.

Přínos / Cíl:

Analýza klíčových slov je základním kamenem jakékoli marketingové aktivity na internetu. Během tohoto workshopu si prakticky vyzkoušíte, jak ji vytvořit přímo na míru vašeho byznysu.


Přednáší:
Pavel Ungr (lektor, senior SEO konzultant pro H1.cz)

Program:

Jak a kde nalézt klíčová slova relevantní pro váš obor.
Jak je třídit, analyzovat a vybrat ta nejvhodnější.
Jak posuzovat jejich konkurenčnost a tím odhalit vaše nejsilnější protivníky.
Kdo je vaše cílová skupina a jak se na internetu chová.
Jak správně vytvořit strukturu webu.
Jak výsledky analýzy implementovat.

Na základě tohoto workshopu se naučíte jak získat kompletní analýzu klíčových slov přímo pro svůj web. Lépe poznáte své zákazníky a budete schopni své náklady na propagaci rozložit efektivněji.

Doporučení lektora workshopu: Mít přístup do Google Analytics a Google Webmaster Tools pro váš web. Bude se také hodit nainstalovaný Excel (Open Office, Google Docs), účet u programu Collabim a stažený a instalovaný Google Refine.Poznámka:

V ceně kurzu je zahrnuto celodenní občerstvení, certifikát o absolvovaném kurzu a tištěné studijní materiály. Na závěr školení bude prostor pro Vaše dotazy a společnou diskusi. Je tedy možné, že konec školení bude o něco později. Ve školící místnosti nejsou k dispozici počítače, protože k samotnému školení nejsou nutné. Ale doporučujeme si jej přinést, abyste si mohli všechny poznatky z kurzu v praxi vyzkoušet případně ihned probrat s lektorem. Připojení je možné přes wi-fi.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.