KURZ: Školení SEO pro marketéry a vedoucí projektů | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Školení SEO pro marketéry a vedoucí projektů

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kvůli stěhování společnosti H1.cz s.r.o. se tato akce bude konat na adrese: EDU2000, Oldřichova 106/49, Praha 2 - Nusle, 128 00, http://www.edu2000.cz/kontakt.htm.

Termín: 2. 12. 2013, 10:00–17:00
Místo konání:
H1.cz s.r.o., Rosmarine Business Centre, Dělnická 12, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Dopravní spojení: Metro C - Nádraží Holešovice, dále autobusem č. 156 do zastávky Osadní a Dělnickou ulicí asi 50 m zpět. Nebo tramvají č. 12 a 14/24 do zastávky Dělnická, dále doprava Dělnickou ulicí cca 250 m. Metro C - Vltavská, dále tramvají 1, 14 a 25 do zastávky Dělnická a Dělnickou ulicí doleva cca 250 m.
Další informace: Mapa

Určeno:

Školení je především určeno všem, kteří zodpovídají za marketing firemního či jiného komerčního webu, tedy zejména pro: Majitele menších firem, kteří zadávají požadavky na svůj web dodavatelům, kreativní ředitele webdesignérských studií a reklamních či komunikačních agentur, informační architekty a vedoucí webových projektů, pracovníky marketingu a public relations, webové copywritery, SEO konzultanty a link buildery..
Poznatky ze školení využijí samozřejmě i provozovatelé nekomerčních projektů, např. informačních webů státní správy, osobních blogů, webů nadací nebo společenských organizací apod. Pracovníkům, kteří zajišťují výhradně technickou realizaci webu, doporučujeme spíše naše Školení SEO pro webmastery.
K účasti na školení nepotřebujete žádné specifické vstupní znalosti či vzdělání. Školení SEO pro marketéry se vhodně doplňuje se školením budování zpětných odkazů.

Přínos / Cíl:

Jednodenní školení optimalizace pro vyhledávače (SEO) je určeno majitelům menších firem, pracovníkům marketingu a vedoucím webových projektů. Získáte znalosti o tom, jak vyhledávače pracují, naučíte se analyzovat vaši počáteční situaci, navrhovat a provozovat web tak, aby vám přinesl co nejvíce zákazníků z vyhledávačů s co nejnižšími náklady. Pokud zadáváte optimalizaci webu specializované agentuře, pomohou vám znalosti nabyté na školení vybrat nejlepší nabídku.


Přednáší:
Pavel Ungr (lektor, senior SEO konzultant pro H1.cz)

Program:

Školení je rozděleno do několika hlavních tematických okruhů:
– Co je to SEO, jaké má výhody a nevýhody ve srovnání s dalšími formami internetového marketingu.
– Jak vyhledávače fungují – jaké jsou významné vyhledávače, jak vyhledávač pracuje.
– Cíle a strategie SEO - na jaké cíle se zaměřit, jakou strategii volit, jak provést průzkum poptávky a konkurence ve vyhledávačích.
– Obsah webu – proč je důležitá analýza klíčových slov a jak se provádí, jaký obsah na webu považují vyhledávače za zajímavý.
– Informační architektura webu – jak navrhnout optimální strukturu webu a jeho navigace.
– Vyhodnocení úspěšnosti SEO – jaké zvolit metriky, jak je měřit a vyhodnocovat výsledky.Poznámka:

V ceně kurzu je zahrnuto celodenní občerstvení, oběd, certifikát o absolvovaném kurzu a tištěné studijní materiály. Na závěr školení bude prostor pro Vaše dotazy a společnou diskuzi. Je tedy možné, že konec školení bude o něco později. Ve školící místnosti nejsou k dispozici počítače, protože k samotnému školení nejsou nutné. Ale doporučujeme si jej přinést, abyste si mohli všechny poznatky z kurzu v praxi vyzkoušet případně ihned probrat s lektorem. Připojení je možné přes wi-fi.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.