KURZ: Školení PPC pro začátečníky | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Školení PPC pro začátečníky

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kvůli stěhování společnosti H1.cz s.r.o. se tato akce bude konat na adrese: EDU2000, Oldřichova 106/49, Praha 2 - Nusle, 128 00, http://www.edu2000.cz/kontakt.htm.

Termín: 3. 12. 2013, 10:00–17:00
Místo konání:
H1.cz s.r.o., Rosmarine Business Centre, Dělnická 12, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Dopravní spojení: Metro C - Nádraží Holešovice, dále autobusem č. 156 do zastávky Osadní a Dělnickou ulicí asi 50 m zpět. Nebo tramvají č. 12 a 14/24 do zastávky Dělnická, dále doprava Dělnickou ulicí cca 250 m. Metro C - Vltavská, dále tramvají 1, 14 a 25 do zastávky Dělnická a Dělnickou ulicí doleva cca 250 m.
Další informace: Mapa

Určeno:

Nezáleží na tom, zda jste majitel nebo správce webu, zda je reklama a zvyšování návštěvnosti vaší hlavní pracovní náplní nebo třeba jen jejím doplňkem. Nezáleží na tom, zda se chcete věnovat PPC reklamě aktivně nebo jen potřebujete mít přehled o nových reklamních trendech.
PPC reklama je jedna z nejefektivnějších a nejrychleji rostoucích forem internetové reklamy, proto je toto školení určeno všem, kteří vlastní nebo spravují libovolný internetový projekt a chtějí získat další zdroj velice relevantní návštěvnosti.
Naše školení proto navštěvují nejen majitelé stránek, ale i manažeři projektů, pracovníci v marketingu, reklamě a webdesignu.

Přínos / Cíl:

Během jednodenního školení se dozvíte vše, co budete potřebovat pro úspěšné založení a start PPC kampaní v systémech Google Adwords, Sklik, Etarget a Adfox.

ZÁKLADNÍ FAKTA O PPC REKLAMĚ:
Do 15 minut můžete být na první straně ve vyhledavači.
Sami si určujete, kolik jste ochotni zaplatit za přivedeného návštěvníka.
Správou svých kampaní můžete ovlivnit výkon kampaní a často i znásobit návratnost vložených prostředků.
Platíte pouze za reálného návštěvníka vašich stránek.
Oslovujete zákazníka v konečné fázi rozhodování.

Výše zmíněná fakta jsou zřejmě ta nejčastější, která se objevují ve spojení s PPC reklamou. Již málo se však mluví o tom, kolik inzerentů si za posledních pár let založilo účty v PPC systémech, proinzerovali nemalé částky a získali za ně mizivé nebo dokonce žádné výsledky.

Jak zjišťujeme z rozhovorů s účastníky našich školení, absolutně největší množství chyb vzniklo již při zakládání účtů, při vlastním startu kampaní nebo špatným pochopením funkcí jednotlivých PPC systémů.

Hlavním cílem tohoto školení je proto naučit vás postavit si své kampaně na správných základech. Ukázat, jak se vyvarovat často jednoduchých chyb z neznalosti, které následně mohou ovlivnit výkon vašich kampaní po několik měsíců i let. To vše je samozřejmě následováno zbytečnou ztrátou finančních prostředků.

Pokud jste se základy PPC již prokousali sami, navštivte naše pokračovací školení PPC pro pokročilé.


Přednáší:
Soňa Petruželová (lektorka, konzultantka pro H1.cz)

Program:

Školení trvá šest až sedm hodin. Dozvíte se vše, co budete potřebovat pro úspěšné založení a start PPC kampaní. Podrobně budou probrána tato témata:
Základy fungování PPC systémů – Dozvíte se nejen základní principy a funkce fungování PPC systémů, ale získáte i další informace jak se tyto systémy vyvíjely v minulosti a jaké jsou předpovědi jejich vývoje v budoucnu, abyste se na ně mohli připravit.

Možnosti PPC reklamy – Zobrazování textových reklam ve výsledcích vyhledávání je jen jednou z mnoha možností PPC systémů. Dalšími možnostmi jsou například grafické reklamy (bannery), videoreklamy nebo reklamní gadgety. Na našem školení proto probereme jak jednotlivé možnosti, tak jejich nejlepší využití.

Vhodné a nevhodné použití PPC reklamy – Jistá použití PPC reklamy nemusí být vždy ideální pro daný produkt, proto si na konkrétních příkladech produktů a oborů ukážeme, jak v jejich případě PPC reklamu nejlépe použít.

Druhy PPC systémů a jejich využití – Projdeme jednotlivě nejpoužívanější PPC systémy, kterými jsou Google Adwords, Sklik, Etarget a Adfox. Podíváme se na konkrétní příklady kde a za jakých podmínek se budou vaše reklamy zobrazovat,

Založení a správné nastavení PPC účtů – U všech výše zmíněných systémů si projdeme zásady pro správné založení a nastavení vašich zákaznických účtů. Ukážeme si také důležitá nastavení, která nelze v budoucnu měnit a jak tyto části nastavit tak, aby i v budoucnu vyhovovaly vašim potřebám.

Platební modely a jejich výhody a nevýhody – Každý PPC systém má své možnosti úhrady. Projdeme si každý z nich a doporučíme pro vaše záměry ten nejlepší.

Struktura úspěšné PPC kampaně – Základními stavebními prvky PPC kampaní jsou kampaně, reklamní sestavy, klíčová slova a reklamní inzeráty. Jednotlivě projdeme každý prvek a ukážeme si zásady pro dosažení těch nejlepších výsledků.

Efektivní správa PPC účtu – Vlastní kampaň je jedna věc, efektivní správa věc druhá. Abyste ze svých kampaní dostali opravdu maximum, budete potřebovat kvalitní informace o tom, jak si vaše jednotlivé kampaně vedou. Projdeme si proto možnosti exportů, které jednotlivé systémy nabízejí a jak s nimi co nejlépe pracovat.

Měření výkonu kampaní – PPC reklama je výkonová reklama. Ukážeme si proto systémy a jejich nastavení, které nám pro měření výkonu poskytnou ty nejlepší výsledky.

Usnadnění práce, pomocné nástroje – Jako první a stále jako jedni z mála, se věnujeme také správě kampaní s pomocí skvělého pomocníka, Google Editoru.Poznámka:

V ceně kurzu je zahrnuto celodenní občerstvení, oběd, certifikát o absolvovaném kurzu a tištěné studijní materiály. Na závěr školení bude prostor pro Vaše dotazy a společnou diskuzi. Je tedy možné, že konec školení bude o něco později. Ve školící místnosti nejsou k dispozici počítače, protože k samotnému školení nejsou nutné. Ale doporučujeme si jej přinést, abyste si mohli všechny poznatky z kurzu v praxi vyzkoušet případně ihned probrat s lektorem. Připojení je možné přes wi-fi.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.