KURZ: Školení e-mail marketingu | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Školení e-mail marketingu

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kvůli stěhování společnosti H1.cz s.r.o. se tato akce bude konat na adrese: EDU2000, Oldřichova 106/49, Praha 2 - Nusle, 128 00, http://www.edu2000.cz/kontakt.htm.

Termín: 9. 12. 2013, 10:00–17:00
Místo konání:
H1.cz s.r.o., Rosmarine Business Centre, Dělnická 12, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Dopravní spojení: Metro C - Nádraží Holešovice, dále autobusem č. 156 do zastávky Osadní a Dělnickou ulicí asi 50 m zpět. Nebo tramvají č. 12 a 14/24 do zastávky Dělnická, dále doprava Dělnickou ulicí cca 250 m. Metro C - Vltavská, dále tramvají 1, 14 a 25 do zastávky Dělnická a Dělnickou ulicí doleva cca 250 m.
Další informace: Mapa

Určeno:

Spolehlivý nástroj pro malé, střední i velké firmy:
Většina českých firem nemůže utrácet mnoho peněz za marketing. V úvahu pak přichází e-mailing, který si může dovolit i opravdu malá firma. A nemusíte být zrovna marketingový specialista, abyste tento nástroj zvládli. Kvalitně ho dokáže vytvořit a spravovat i schopnější obchodník. Stačí k tomu znalost problematiky a chuť zkoušet nové věci. E-mail marketing je zkrátka pro firmu každé velikosti.

E-mail marketing podrobně:
Poznejte e-mail marketing od teorie až po případové studie. Během školení získáte nejen detailní pohled na e-mail marketing, dozvíte se, jak postupovat při jeho plánování, vytvářet atraktivní obsah, psát účinné texty, ale také jak testovat koncepty a analyzovat výsledky. Zjistíte, jak vypadá životní cyklus obchodního e-mailu a jak ho využít k prodeji vašich výrobků či služeb těm správným zákazníkům.

Přínos / Cíl:

Proč e-mail marketing? E-mail používá většina z nás prakticky každý den. Není proto divu, že si jeho potenciálu všímá stále více firem. Jak i české firmy zjišťují - pomocí promyšlené e-mailové komunikace lze budovat se zákazníkem dlouhodobý vztah. A určitě se shodneme na tom, že zákazníka je lepší (levnější) udržet než pracně (draze) získávat. Navíc e-mail marketing je atraktivní svou rychlostí, dosahem, měřitelností výsledků a v neposlední řadě finanční dostupností.


Přednáší:

Program:

Klíčové body školení
• Základy e-mail marketingu.
• Vztah se zákazníky.
• Databáze.
• (Ne)vhodný obsah.
• Copywriting.
• Testování předmětu, obsahu zprávy, personalizace.
• Analyzování výsledků.
• Spam a česká legislativa.Poznámka:

V ceně kurzu je zahrnuto celodenní občerstvení, oběd, certifikát o absolvovaném kurzu a tištěné studijní materiály. Na závěr školení bude prostor pro Vaše dotazy a společnou diskuzi. Je tedy možné, že konec školení bude o něco později. Ve školící místnosti nejsou k dispozici počítače, protože k samotnému školení nejsou nutné. Ale doporučujeme si jej přinést, abyste si mohli všechny poznatky z kurzu v praxi vyzkoušet případně ihned probrat s lektorem. Připojení je možné přes wi-fi.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.