KURZ: MailChimp Workshop | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

MailChimp Workshop

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kvůli stěhování společnosti H1.cz s.r.o. se tato akce bude konat na adrese: EDU2000, Oldřichova 106/49, Praha 2 - Nusle, 128 00, http://www.edu2000.cz/kontakt.htm.

Termín: 19. 11. 2013, 13:00–17:00
Místo konání:
H1.cz s.r.o., Rosmarine Business Centre, Dělnická 12, 170 00 Praha 7 - Holešovice
Dopravní spojení: Metro C - Nádraží Holešovice, dále autobusem č. 156 do zastávky Osadní a Dělnickou ulicí asi 50 m zpět. Nebo tramvají č. 12 a 14/24 do zastávky Dělnická, dále doprava Dělnickou ulicí cca 250 m. Metro C - Vltavská, dále tramvají 1, 14 a 25 do zastávky Dělnická a Dělnickou ulicí doleva cca 250 m.
Další informace: Mapa

Určeno:

"Kdy na workshop přijít:
- když máte pocit, že je emailing příliš složitý
- když máte pocit, že je emailing příliš drahý
- když máte pocit, že je emailing příliš časově náročný
- když už jste emailing zkoušeli a nic moc z něj nevyšlo
- když jste ještě s emailingem neměli vůbec nic společného
- když se potřebujete naučit emailing od práce s kontakty až po vyhodnocení
- když jste absolvovali “velké” školení emailového marketingu a teď potřebují praktický návod"

Přínos / Cíl:

Chcete odesílat vaše newslettery se stejnou lehkostí jako zprávy z vaší emailové schránky? Mailchimp je jednoduché řešení pro správu a odesílání newsletterů a hromadných zpráv. Přijďte ráno jako nepopsaný list a ještě odpoledne odešlete svůj první firemní newsletter!
Mailchimp je řešení používané desetitisíci malých a středních firem, zejména pro jeho jednoduchost a cenu za oslovení jednoho zákazníka. Navíc vám umožní měřit, jak efektivně emailing děláte a jak se vám vložené investice vrací. Navíc jej ze začátku můžete používat zcela zdarma.


Přednáší:

Program:

Co si z workshopu odnesete?
Účet v jedné z nejpoužívanejších služeb na odesílání emailů (zdarma). “Návod” jak na to. Vlastní šablonu (podobu) vašeho newsletteru. 10 tipů na to, co do obsahu newsletteru patří (a co ne). Porovnání Mailchimpu a jeho českého konkurenta SmarEmailing. Způsob jak vyhodnotit úspěšnost emailingu a návratnost investic.

Co si z workshopu NEodnesete?
Kompletní emailingovou strategii pro firmy s desítkami tisíc zákazníků. Pocit, že o emailingu víte všechno. Databázi emailů. Vybavení učebny.Poznámka:

V ceně kurzu je zahrnuto celodenní občerstvení, certifikát o absolvovaném kurzu a tištěné studijní materiály. Na závěr školení bude prostor pro Vaše dotazy a společnou diskuzi. Je tedy možné, že konec školení bude o něco později. Ve školící místnosti nejsou k dispozici počítače, protože k samotnému školení nejsou nutné. Ale doporučujeme si jej přinést, abyste si mohli všechny poznatky z kurzu v praxi vyzkoušet případně ihned probrat s lektorem. Připojení je možné přes wi-fi.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.