danovy_system_cvicebnice_2017_komplet_tri_publikaci_+_cd. | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Daňový systém ČR cvičebnice 2017 – komplet tří publikací + CD

danovy_system_cvicebnice_2017_komplet_tri_publikaci_+_cd.
Autor: Alena Vančurová a kolektiv autorů
ISBN: 978-80-87480-58-8
Termín vydání: 09/2017
Počet stran: 236
Vazba: brožovaná, formát A4
Nakladatelství: VOX
Obor nakladatelství: Daně a účetnictví
Doporučená cena: 508 Kč
Konečná cena: 458 Kč vč. 10% DPH (Ušetříte: 50 Kč) Objednat

Popis produktu

15. aktualizované vydání 

Tento komplet cvičebnic je zpracován kolektivem zkušených vysokoškolských učitelů s mnohaletou praxí v oblasti daňového práva ČR a zdanění.

Obsahuje několik typů příkladů od základních až po opakovací moduly složené především z komplexních příkladů. Připravené úkoly jsou promyšleně koncipovány tak, aby umožnily procvičit, rozvinout, utvrdit a částečně zautomatizovat znalosti vycházející ze studia učebnice. Jsou zařazeny jak obecné úkoly určené k pochopení konstrukce daní a k naznačení jejich vzájemné provázanosti, tak i výpočtové příklady řazené od jednoduchých k složitějším a komplexnějším. Cvičebnice je koncipována jako pracovní sešit, do kterého lze výsledky jednotlivých úkolů přímo zaznamenávat. V závěru jednotlivých sešitů naleznete klíč k řešení úkolů, aby bylo možno si ověřit správnost výsledku.

Pro snazší orientaci jsou u jednotlivých kapitol důsledně zachovány názvy subkapitol učebnice, a to včetně jejich číslování.

Jednotlivé díly je možné zakoupit samostatně nebo jako komplet vč. CD-ROMU s prezentacemi ke všem kapitolám učebnice a tabulkami pro daňové výpočty za zvýhodněnou cenu.

prof. Ing. Alena Vančurová, Ph.D.
je absolventkou oboru Finance Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době je vedoucí katedry veřejných financí Fakulty financí a účetnictví VŠE v Praze, kde garantuje obor Zdanění a daňová politika. Od roku 1995 je rovněž daňovou poradkyní. Specializuje se nejen na základy zdanění, ale i na správu daní, daň z příjmů fyzických osob a sociální pojistné. Svou bohatou pedagogickou erudici, praktické zkušenosti a dovednosti i teoretické znalosti zúročila zatím ve více než šedesáti odborných publikacích.

Ing. Hana Zídková, Ph.D.
je členkou autorského kolektivu druhým rokem a zpracovala nepřímé daně. Je absolventkou
Vysoké školy ekonomické v Praze. Působí na katedře veřejných financí Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se věnuje jak pedagogické, tak výzkumné činnosti. Od roku 1999 je daňovou poradkyní. Dále je zkušební komisařkou garantující daňovou část profesní zkoušky auditora.

doc. Ing. Barbora Slintáková, Ph.D.
je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde působí na katedře veřejných financí. Mnoho let byla oblíbenou cvičící právě v základních kurzech zaměřených na zdanění v ČR. Kromě toho se specializuje i na financování neziskových subjektů.

doc. Ing. Stanislav Klazar, Ph.D.
je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, kde působí na katedře veřejných financí. Mnoho let vede cvičení v základních kurzech zaměřených na zdanění v ČR, jeho hlavní specializací však je sociální pojištění, a tak není divu, že se zaměřil především na sociální pojistné.

doc. Ing. Lenka Láchová, CSc.
je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze, kde působí na katedře veřejných financí. Je zaměstnána na Ministerstvu financí České republiky. Od samého začátku se podílí na projektu Daňový systém ČR. Specializuje se na majetkové daně a zdanění v Evropské unii.

 


SOUVISEJÍCÍ PRODUKTY


Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.