ceska-danova-soustava | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Česká daňová soustava + CD

ceska-danova-soustava
Autor: Slavomíra Svátková
ISBN: 978-80-87480-15-1
Termín vydání: 03/2013
Počet stran: 90
Vazba: kroužková, formát A4
Nakladatelství: VOX
Obor nakladatelství: Daně a účetnictví
Doporučená cena: 199 Kč
Konečná cena: 139 Kč vč. 10% DPH (Ušetříte: 60 Kč)
Litujeme, tuto publikaci již nemáme v nabídce. Pokud potřebujete poradit s podobnou publikací, prosím kontaktujte nás telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem jelenova@vox-kurzy.cz.

Popis produktu

Publikace o České daňové soustavě je zaměřena prakticky. Nabízí solidní základy o daních, které čtenáře dovedou až k výpočtu každé daně včetně pojistného na veřejné zdravotní, důchodové a nemocenské pojištění.

Studijní komplet se skládá ze čtyř částí.

První část tvoří VÝUKOVÁ PREZENTACE na CD-ROMu a je rozdělena do 14 témat. Cílem je přiblížit problematiku daní do jednoduchých schémat, obrázků či strukturovaného textu, které zdůrazní podstatu věci, utřídí složitá a na pochopení náročná pravidla výpočtu daní a vytvoří tím pro studium, a zejména domácí přípravu, příjemné uživatelské prostředí.

Druhou část tvoří PŘÍKLADY. Hlavním cílem je praktické procvičení informací získaných z Výukové prezentace.

K výpočtům daní a pojistného slouží třetí část kompletu – TABULKA s aktuálními sazbami většiny daní a pojistného na sociální pojištění. V tabulce naleznete navíc i vyměřovací základy pojistného, koeficienty a mnohým z Vás přijdou vhod i převodní vztahy mezi jednotkami využívanými při výpočtu daní.

Pro kontrolu správnosti postupu při řešení příkladů slouží čtvrtá část kompletu v podobě ŘEŠENÍ. Obsahuje nejenom konečné výsledky, ale i podrobný postup řešení, který využijete zejména při chybném výsledku. U příkladů se slovní odpovědí může řešení zachycovat pouze nosné body, další si potom můžete doplnit sami v rámci samostudia.

Studijní komplet je primárně určen posluchačům Bankovního institutu, a. s., kteří se v prezenční a kombinované formě studia učí o jednotlivých daních české daňové soustavy. Budu samozřejmě potěšena, pokud si najde cestu i k Vám, studentům jiných (vysokých) škol nebo k Vám ostatním, kteří podnikáte nebo se daně staly Vaším koníčkem.


Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.