KURZ: VĚCI, STAVBY, VĚCNÁ PRÁVA, VLASTNICKÉ PRÁVO, SOUSEDSKÁ PRÁVA A VLASTNICKÉ ŽALOBY V NOVÉM OBČANSKÉM ZÁKONÍKU | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

VĚCI, STAVBY, VĚCNÁ PRÁVA, VLASTNICKÉ PRÁVO, SOUSEDSKÁ PRÁVA A VLASTNICKÉ ŽALOBY V NOVÉM OBČANSKÉM ZÁKONÍKU

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

KOMPARATIVNÍ SROVNÁNÍ A APLIKOVATELNOST STÁVAJÍCÍ JUDIKATURY

Kurzy pro registrované
Termín: 10. 12. 2013, 09:00–18:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro všechny zájemce z řad široké odborné veřejnosti, kteří se chtějí blíže seznámit s úpravou věcných práv v novém občanském zákoníku. Předpokládá se elementární orientace v soukromoprávním pojetí regulace společenských vztahů a znalost uvedeného institutu v rozsahu stávající právní úpravy.

Přínos / Cíl:

Seznámit účastníky s úpravou věcí, staveb a věcných práv a zejména vlastnického práva v novém občanském zákoníku. Důraz je přitom kladen na zachycení změn, nikoliv komplexní výklad celé právní úpravy. Bude provedeno komparativní srovnání a posouzena využitelnost stávající judikatury.


Přednáší:
Mgr. Michal Králík, Ph.D. (předseda senátu NS ČR specializovaného na oblast věcných práv)

Program:

Věci – pojetí, rozdělení • vlastnické právo • nabytí vlastnického práva od neoprávněného • stavba a stavba na cizím pozemku • vlastnické žaloby • sousedská práva • využitelnost stávající judikatury.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.