KURZ: SPORNÉ ŘÍZENÍ A EXEKUCE PO ÚČINNOSTI NOVÉHO OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU – NEJEN HARMONIZAČNÍ NOVELA O.S.Ř, NOVINKY V EXEKUČNÍM PRÁVU | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

SPORNÉ ŘÍZENÍ A EXEKUCE PO ÚČINNOSTI NOVÉHO OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU – NEJEN HARMONIZAČNÍ NOVELA O.S.Ř, NOVINKY V EXEKUČNÍM PRÁVU

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

JAK OVLIVNÍ NOZ SPORNÉ ŘÍZENÍ A EXEKUCE?
PRŮBĚH SOUDNÍHO ŘÍZENÍ PO VSTUPU NOZ V ÚČINNOST

Novinka VOX
Termín: 27. 11. 2013, 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Praktikujícím právníkům, pracovníkům společností uplatňující své nároky v civilním sporném řízení se základní znalostí průběhu civilního procesu a soudního řízení.

Přínos / Cíl:

Seznámit účastníky s vlivem nového občanského zákoníku na civilní proces, zejména na sporné soudní řízení v oblasti soukromoprávní a exekuce. V průběhu semináře budou účastníkům sděleny nejen nejzásadnější změny v tzv. harmonizační novele občanského soudního řádu, která byla připravena v souvislosti s přijetím nového občanského zákoníku, ale také budou upozorněni na důležité novinky v civilním soudním řízení a exekucích vůbec.


Přednáší:
JUDr. Renáta Šínová, Ph.D. (Právnická fakulta UP Olomouc, členka komise pro harmonizaci civilního procesu s NOZ, členka komise pro rekodifikaci občanského súdného poriadku v SR)

Program:

Harmonizace civilního procesu s NOZ obecně • harmonizační novelizace občanského soudního řádu • změny ve věcné příslušnosti soudů • prorogace • průběh soudního řízení • žaloby z rušené držby • novinky v exekučním právu.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.