Kurz: Jak popsat výsledky kontroly nebo auditu | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Jak popsat výsledky kontroly nebo auditu

Kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Přihlásit se můžete na některý z dalších termínů:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

GARANCE KONÁNÍ KURZU

Termín: 13. 12. 2017; 9:00–14:00
Místo konání:
SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 - Nové Město
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 5, 6, 9, 14 a 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) a Dlážděnou ulicí nebo metro C – Hlavní nádraží a přes Vrchlického sady a Jeruzalémskou ulicí.
Další informace: Mapa Ubytování

Určeno:

Kontrolním pracovníkům, auditorům a další profesím, které sestavují protokoly o kontrole, zprávy o zjištěních z provedeného auditu, zápisy a další odborné texty.

Přínos / Cíl:

Získáte konkrétní návod, jak zvýšit informační funkci kontrolních a auditních zjištění.


Přednáší:
Ing. Miroslava Pýchová (kontrolorka s dlouholetou praxí v oblasti kontroly na místě, mj. 17 let v odboru kontroly MF, účastnice připomínkového řízení k návrhu kontrolního řádu, autorka expertního posudku pro Poslaneckou sněmovnu)

Program:

Jak dosáhnout přesnosti, stručnosti a srozumitelnosti protokolů o kontrole, zpráv a dalších písemností, které sestavují kontrolní pracovníci nebo interní auditoři • druhy dokumentů o výsledcích kontrol a auditů: protokol o kontrole, zpráva, zápis, jejich náležitosti stanovené v novém kontrolním řádu a dalších právních předpisech • struktura protokolu nebo zprávy o kontrole • příklady věcných chyb, nepřípustné a nevhodné formulace, stylistické chyby • nesrozumitelnost nebo víceznačnost cizích slov v překladech předpisů EU • chyby při zařazování a tvorbě příloh zpráv a protokolů o kontrole • správná citace předpisů podle legislativních pravidel vlády • formální úprava textů • problematika psaní čísel – formální správnost a přesnost zjištění • příklad tabulky.Poznámka:

Seminář volně navazuje na kurzy „Kontrola na místě u příjemce dotací a příspěvků v roce 2017", 21. 9. 2017, na kurz „Postup kontroly podle zákona č. 255/2012 Sb., kontrolního řádu a souvisejících předpisů“, 28. 11. 2017, a na videoseminář „Finanční kontrola a interní audit ve veřejné správě“, jehož záznam si můžete zakoupit ve VOX.

Účastníci obdrží materiál zpracovaný lektorkou a Pravidla českého pravopisu.
Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.