Kurzy němčiny v Praze | 1. VOX a.s. – kurzy a semináře

Německý jazyk

Chcete se plynně vyjadřovat v jednom z hlavních evropských jazyků? Navštivte naše kurzy němčiny. V jednotlivých lekcích budeme systematicky rozvíjet všechny vaše jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní.

Kurzy němčiny pořádáme v centru Prahy

V naší nabídce najdete jak obecné kurzy německého jazyka, tak i obchodní němčinu. Pořádáme lekce pro mírně pokročilé (A2), středně pokročilé (B1–B2) i pokročilé (C1). Učit vás bude zkušený český lektor nebo přímo rodilý mluvčí. V našich školicích prostorech v Praze si můžete osvojit základy jazyka, nebo rozvíjet a obohacovat to, co už umíte. Intenzivní výuka probíhá v malých skupinách, takže máte jistotu, že se vždy dostanete ke slovu.

V kurzech německého jazyka budete mluvit už od 1. minuty

V lekcích němčiny si osvojíte vše, co je k běžné osobní a pracovní komunikaci třeba. Naučíte se, jak zvládat každodenní situace i složitá pracovní jednání. Vše přitom natrénujete přirozenou cestou bez stresu a nesmyslného biflování. Naši lektoři kladou především důraz na schopnost domluvit se. Citlivě vás rozmluví tak, že už nebudete mít strach z konverzace v cizí řeči, ale bude pro vás naopak příjemným zpestřením.

Jednotlivé kurzy na sebe logicky a tematicky navazují. Můžete se tak například z falešného začátečníka, který už s němčinou několikrát začínal, dostat až do úrovně pokročilých. Na konci kurzu se pak budete kultivovaně vyjadřovat psanou i mluvenou formou.


Město
select
Lektor
Název
Akreditace
select
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
  
Pro Vámi zvolené kritéria nebyl nalezen žádný výsledek
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.