Kurzy němčiny v Praze | 1. VOX a.s. – kurzy a semináře

Německý jazyk

Chcete se plynně vyjadřovat v jednom z hlavních evropských jazyků? Navštivte naše kurzy němčiny. V jednotlivých lekcích budeme systematicky rozvíjet všechny vaše jazykové dovednosti – mluvení, poslech, čtení i psaní.

Kurzy němčiny pořádáme v centru Prahy

V naší nabídce najdete jak obecné kurzy německého jazyka, tak i obchodní němčinu. Pořádáme lekce pro mírně pokročilé (A2), středně pokročilé (B1–B2) i pokročilé (C1). Učit vás bude zkušený český lektor nebo přímo rodilý mluvčí. V našich školicích prostorech v Praze si můžete osvojit základy jazyka, nebo rozvíjet a obohacovat to, co už umíte. Intenzivní výuka probíhá v malých skupinách, takže máte jistotu, že se vždy dostanete ke slovu.

V kurzech německého jazyka budete mluvit už od 1. minuty

V lekcích němčiny si osvojíte vše, co je k běžné osobní a pracovní komunikaci třeba. Naučíte se, jak zvládat každodenní situace i složitá pracovní jednání. Vše přitom natrénujete přirozenou cestou bez stresu a nesmyslného biflování. Naši lektoři kladou především důraz na schopnost domluvit se. Citlivě vás rozmluví tak, že už nebudete mít strach z konverzace v cizí řeči, ale bude pro vás naopak příjemným zpestřením.

Jednotlivé kurzy na sebe logicky a tematicky navazují. Můžete se tak například z falešného začátečníka, který už s němčinou několikrát začínal, dostat až do úrovně pokročilých. Na konci kurzu se pak budete kultivovaně vyjadřovat psanou i mluvenou formou.


Město
select
Lektor
Název
Akreditace
select
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
  
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.