SEMINÁŘ: ŘÍZENÍ TÝMŮ ANEB POZNEJTE SVŮJ TÝM Z NETRADIČNÍCH ÚHLŮ | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

ŘÍZENÍ TÝMŮ ANEB POZNEJTE SVŮJ TÝM Z NETRADIČNÍCH ÚHLŮ

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Termín: 28. – 29. 11. 2013, 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Seminář je určen především vedoucím týmů, majitelům firem i všem dalším, kteří v současnosti nebo v brzké budoucnosti povedou menší či větší tým.

Přínos / Cíl:

Účastníci semináře získají komplexní pohled na týmové řízení s akcentem na konkrétní a v praxi ihned použitelné výstupy. Seminář je veden velmi interaktivním způsobem.


Přednáší:
Ing. Bc. Zuzana Hekelová (lektorka, publicistka a konzultantka)

Program:

Místo řízení týmu v praxi manažera • oblasti řízení týmu – budování týmu, role členů týmu, týmová komunikace, motivace týmu, řešení týmových konfliktů, rozvoj členů týmu - diskuze účastníků, výměna názorů a zkušeností • mapa členů týmu každého účastníka podle rolí – individuální práce účastníků s následnou diskuzí • znaky efektivního týmu – skupinová práce s následným rozborem • co s demotivovaným týmem – cvičení a diskuze • mapa členů týmu každého účastníka podle osobnostní typologie – diskuze o konkrétním významu pro práci manažera • SWOT analýza týmu každého účastníka – individuální práce s následnou diskuzí.Poznámka:

Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ jeho absolvování.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.