SEMINÁŘ: PRAKTICKÉ INSPIRACE PRO ZEFEKTIVNĚNÍ SYSTÉMU VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE PRACOVNÍKŮ | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

PRAKTICKÉ INSPIRACE PRO ZEFEKTIVNĚNÍ SYSTÉMU VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE PRACOVNÍKŮ

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Termín: 9. 12. 2013, 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Přínos / Cíl:

Získáte praktické návody, jak vytvořit, implementovat a případně zdokonalit systém vzdělávání a rozvoje pracovníků. Kurz zahrnuje všechny fáze vzdělávacího cyklu. Budete mít možnost srovnání s ostatními organizacemi. Získáte vzory vybraných dokumentů jako inspiraci, jak dokumentovat proces vzdělávání v rámci systému řízení jakosti. Kurz obsahuje informace ke všem fázím vzdělávacího cyklu od analýzy vzdělávacích potřeb, plánování vzdělávání, realizaci vzdělávání až po hodnocení jeho efektivity.


Přednáší:
PhDr. Zdeňka Brázdová (certifikovaná lektorka a konzultantka managementu a managementu lidských zdrojů)

Program:

Vazba procesu vzdělávání na strategii organizace • logická návaznost na ostatní personální procesy • důsledné zabezpečení jednotlivých fází vzdělávání • analýza vzdělávacích potřeb • realizace vzdělávání a jeho hodnocení v duchu trendů vycházejících z aktuálního společenského a ekonomického prostředí.Poznámka:

Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.