SEMINÁŘ: POZNÁNÍ SVÝCH MOŽNOSTÍ A CEST PROFESNÍHO ROZVOJE | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

POZNÁNÍ SVÝCH MOŽNOSTÍ A CEST PROFESNÍHO ROZVOJE

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

"VE SVÉM ŽIVOTĚ LITUJI JEDINĚ TOHO, ŽE NEJSEM NĚKDO JINÝ," říká Woody Allen. MÁLOKDO ALE UMÍ SE SVÝMI TALENTY PRACOVAT TAK DOBŘE JAKO ON.

Novinka VOX
Termín: 3. 12. 2013; 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Seminář se hodí pro všechny, kteří mají potřebu získat novou energii a motivaci v zaměstnání i pro ty, kteří se z nejrůznějších důvodů ocitají na životních a profesních křižovatkách.

Přínos / Cíl:

Často víme, co dělat nechceme, ale nevíme, co dělat chceme. Motivace vzniká v nás. Vždycky je to náš vlastní důvod, že se nám něco chce a něco ne.
Seminář poskytne účastníkům techniky, jak najít svůj talent, jak se prosadit, jak rozpoznat vnější okolnosti, které nás brzdí i ty, které nám pomohou.

Poměr teorie a praxe: 20%/80%.


Přednáší:
Vadim Petrov (poradce Public Relations, selfpromotions, klasický kytarista, bývalý vládní mluvčí, manažer, podnikatel...)

Program:

Jak poznat své talenty a pracovat s nimi • na co se ve svém rozvoji soustředit, aby z toho něco bylo • co dělat chceme a co vlastně dělat nechceme • pokud budeme dělat všechno, neuděláme nic - jak z toho ven • jak se stát nepostradatelný • diskuze, nácviky, praxe.Poznámka:

Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvováníCenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.