Kurz: ÚČETNICTVÍ PRO NEÚČETNÍ – SCHVALOVÁNÍ ZÁVĚRKY | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

ÚČETNICTVÍ PRO NEÚČETNÍ – SCHVALOVÁNÍ ZÁVĚRKY PRO VEŘEJNOU SPRÁVU

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Termín: 8. 4. 2014; 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Kurz je určen pro pracovníky z veřejné správy, tedy pro územní samosprávné celky, příspěvkové organizace, státní fondy a organizační složky státu. Kurz bude přínosný především pro členy orgánů schvalujících účetní závěrky, pro pracovníky účetních jednotek poskytující informace k zaúčtování a pro účetní a ekonomy poskytující podklady pro schvalování.

Přínos / Cíl:

Účastníci se seznámí s platnou legislativou, podělí se o zkušenosti z praxe a budou si moci vyzkoušet aplikaci mnoha pravidel, metod a postupů na konkrétních praktických příkladech.


Přednáší:

Program:

Platné předpisy pro účetnictví vybraných účetních jednotek • základy účetnictví pro pracovníky mimo účtárnu • účetní závěrka a její části • výklad vyhlášky č. 220/2013 Sb., o požadavcích na schvalování účetních závěrek některých vybraných účetních jednotek • účetní metody uplatňované ve vybraných účetních jednotkách • zobrazení použití metod v účetní závěrce • postup schvalování účetní závěrky • činnost schvalujícího orgánu v průběhu roku.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.