Kurz: NOVÝ OBČANSKÝ ZÁKONÍK SE ZAMĚŘENÍM NA VEŘEJNOU SPRÁVU | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

NOVÝ OBČANSKÝ ZÁKONÍK SE ZAMĚŘENÍM NA VEŘEJNOU SPRÁVU

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Kurzy pro registrované
Termín: 18. 3. 2014; 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Nový občanský zákoník se dotýká všech osob a nemalé dopady má také na veřejný sektor, konkrétně na veřejnou správu, která potřebuje ke své činnosti dobrou znalost nové právní úpravy např. v oblasti věcných nebo závazkových práv, ale nejen jich.

Přínos / Cíl:

Poskytnout účastníkům kurzu přehled právní úpravy nového občanského zákoníku v oblasti věcných práv (nabývání vlastnictví, omezení vlastníka, věcná práva k věcem cizím) a v oblasti závazkového práva (uzavírání smluv, pronájem bytů a nebytových prostor, pacht), který je nezbytný pro výkon jejich profese v rámci veřejné správy. Při výkladu se lektorka dotkne i jiných významných změn, které s sebou NOZ nese.


Přednáší:
Ing. Mgr. Tereza Krupová, Ph.D. (vedoucí ústavněprávního oddělení Ministerstva spravedlnosti ČR)

Program:

Východiska nového občanského zákoníku a přechodná ustanovení • pojetí věci, majetku a vlastnického práva • nabývání vlastnictví, omezení vlastníka, práva k pozemkům a jiným nemovitým věcem • věcná práva k věcem cizím (zejména právo stavby a věcná břemena) • právní jednání a uzavírání smluv • nájem, nájem bytu a prostor sloužících k podnikání, pacht • vybrané aspekty náhrady újmy.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.