KURZ: JAK POPSAT VÝSLEDKY KONTROLY NEBO AUDITU | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

JAK POPSAT VÝSLEDKY KONTROLY NEBO AUDITU

Kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Přihlásit se můžete na některý z dalších termínů:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Novinka VOX
Termín: 5. 12. 2013, 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro kontrolní pracovníky, auditory a další profese, které sestavují protokoly o kontrole, zprávy o zjištěních z provedeného auditu, zápisy a další odborné texty.

Přínos / Cíl:

Účastníci se na semináři naučí, jak přesně, stručně a srozumitelně popsat výsledky kontroly nebo auditu.


Přednáší:
Ing. Miroslava Pýchová (kontrolorka s dlouholetou praxí v oblasti kontroly na místě, mj. 17 let v odboru kontroly MF, účastnice připomínkového řízení k návrhu kontrolního řádu, od roku 2014 dosud je lektorka konzultantkou Výboru pro veřejnou správu a regionální rozvoj Poslanecké sněmovny k novelám zákonů, mj. rozpočtových pravidel)

Program:

Jak dosáhnout přesnosti, stručnosti a srozumitelnosti protokolů o kontrole, zpráv a dalších písemností, které sestavují kontrolní pracovníci nebo interní auditoři • druhy dokumentů o výsledcích kontrol a auditů: Protokol o kontrole, zpráva, zápis, jejich náležitosti stanovené v novém kontrolním řádu a dalších právních předpisech • struktura protokolu nebo zprávy o kontrole • příklady věcných chyb, nepřípustné a nevhodné formulace, stylistické chyby • nesrozumitelnost nebo víceznačnost cizích slov v překladech předpisů EU • správná citace předpisů podle legislativních pravidel vlády • formální úprava textů • problematika psaní čísel – formální správnost a přesnost zjištění • příklad tabulky.Poznámka:

Seminář volně navazuje na kurz „Práva a povinnosti kontrolujících a kontrolovaných od roku 2014“, konaný 14. 11. 2013.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.