KURZ: MARKETINGOVÁ KOMUNIKACE | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

MARKETINGOVÁ KOMUNIKACE

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Termín: 13. – 14. 1. 2014; 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Přínos / Cíl:

Díky tomuto semináři získáte základy efektivní marketingové komunikace. Vyzkoušíte si řešení praktických úkolů z oblastí marketingové komunikace (návrh reklamní kampaně, řešení PR projektů apod.), zároveň získáte základní schopnosti pro řešení efektivní komunikační politiky v pracovní praxi.


Přednáší:
Mgr. Leoš Bárta (akreditovaný lektor a konzultant)

Program:

Úvod do marketingové komunikace: Terminologie, specifika cílových skupin, strategie cílů, komunikační mix v rámci marketingového mixu.
Trend integrované marketingové komunikace: Důvody vzniku trendu, specifika trendu, využití trendu v praxi – výhody, nevýhody.
Reklama: Fáze plánování reklamního procesu, reklamní cílové skupiny, reklamní prostředky, mediální plánování a nákup v reklamě.
PR: Specifika realizace PR aktivit, PR a krizová komunikace, praxe PR oddělení v podnikové praxi. Podpora prodeje: Specifika podpory prodeje, nástroje a prostředky podpory prodeje.
Sponzoring: Úvod do problematiky sponzoringu, typy sponzorských aktivit.
Osobní prodej: Vztah osobního prodeje a reklamy, specifika využití osobního prodeje (výhody, úskalí), strategie a taktika osobního prodeje v podnikové praxi.
Web marketing: Efektivní komunikace v rámci firemních www stránek, bannerová reklama, textová inzerce, optimalizace pro vyhledávače (SEO).Poznámka:

V ceně semináře jsou podkladové materiály a celodenní občerstvení.

Každý účastník obdrží na konci semináře OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.