KURZ: PODNIKOVÉ ROZPOČTY NA BÁZI FINANČNÍHO ÚČETNICTVÍ JAKO NÁSTROJ ŘÍZENÍ PODNIKU (workshop) | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

PODNIKOVÉ ROZPOČTY NA BÁZI FINANČNÍHO ÚČETNICTVÍ JAKO NÁSTROJ ŘÍZENÍ PODNIKU (workshop)

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

INTERAKTIVNÍ SROZUMITELNÝ VÝKLAD, PRAKTICKÁ CVIČENÍ A VÝPOČTY, MODELOVÉ PŘÍKLADY

Termín: 29. 11. 2013, 09:00–12:15
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro začínající a mírně pokročilé manažery ekonomy a neekonomy, kteří chtějí porozumět a využít informací z účetnictví pro efektivní praktické řízení své firmy.

Přínos / Cíl:

Potřebujete neustále pořizovat informace pro rozhodování o změnách ve vaší firmě a chybí Vám efektivní nástroj pro řešení vnitřních podnikových potřeb a ekonomického vyhodnocení?
Chystáte se řídit konkrétní projekt, máte propracovaný technický plán a chcete naplánovat také jeho ekonomickou stránku?
Pro budoucí krátkodobé i dlouhodobé rozhodování spojené s řízením podniku můžete využít informace poskytnuté manažerským účetnictvím. Díky tomuto dopolednímu workshopu si osvojíte metody rozpočtování výsledků firmy a získáte praktické dovednosti při sestavování rozpočtové rozvahy, rozpočtové výsledovky, rozpočtu peněžních toků a rozpočtu investičních výdajů pro potřeby řízení firmy.


Přednáší:
Ing. Pavlína Vančurová, Ph.D. (spolumajitelka společnosti PADIA, s.r.o. – svět podnikových financí, lektorka)

Program:

ROZPOČETNICTVÍ: Rozpočtování přímých nákladů • rozpočtování nepřímých nákladů • rozpočtování výnosů výrobního střediska • metody sestavování rozpočtů. Plán investičních výdajů • finanční plán • metody zhodnocení plánovaných variant investic.

Praktický příklad sestavení rozpočtu projektu a jeho ekonomického vyhodnocení.Poznámka:

Při praktických výpočtech se Vám budou hodit kalkulačky, které si, prosím, přineste s sebou.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.