KURZ: OPATŘENÍ PROTI PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ (AML) – KAŽDODENNÍ PRAXE ZA POUŽITÍ MODELOVÝCH SITUACÍ A PŘÍKLADŮ | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

OPATŘENÍ PROTI PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ (AML) – KAŽDODENNÍ PRAXE ZA POUŽITÍ MODELOVÝCH SITUACÍ A PŘÍKLADŮ

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

2. SEMINÁŘ VOLNÉHO CYKLU OPATŘENÍ PROTI PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ (AML) – VÝKLAD, PRAKTICKÉ PŘÍKLADY

Novinka VOX
Termín: 12. 12. 2013, 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Všem zástupcům tzv. „povinných osob"" odpovědným za praktickou aplikaci povinností vyplývajících ze zákona č. 253/2008 Sb. a vyhlášky ČNB č. 281/2008 Sb. Seminář tak ocení zejména zástupci finančních a úvěrových institucí včetně leasingových společností, zprostředkovatelé finančních služeb včetně leasingu, životního pojištění, úvěrů či půjček, platební instituce, dále pak pracovníci směnárny, auditoři, podnikoví právníci a zástupci oddělení compliance.

Přínos / Cíl:

Předání praktických zkušeností z aplikace zákona č. 253/2008 Sb. a souvisejících právních norem. Poskytnout účastníkům aktuální informace o možných úskalích a rizicích, spojených s uplatňováním AML zákona v ČR. Seznámit účastníky s možnostmi rizikového profilování vlastních klientů, s možnostmi využití automatizovaných IT řešení pro detekci a vyhodnocování nestandardních klientů a jejich obchodů a se způsobem provádění vlastního hodnocení z pohledu AML rizik – „AML Risk Assessment“.


Přednáší:
JUDr. Petr Barák (Air Bank, a.s.– vedoucí oddělení řízení operačních rizik a AML, předseda Komise pro bankovní a finanční bezpečnost ČBA)

Program:

Systém vnitřních zásad a způsob jeho vytvoření • práva, povinnosti a odpovědnosti MLRO v rámci finanční instituce • správná identifikace a kontrola klienta, způsoby realizace • způsoby hodnocení rizikovosti klienta • základní způsoby identifikace podezřelých klientů a obchodů a postup při jejich následném nahlašování • informační technologie a jejich význam pro účinnou detekci podezřelých obchodů • ALM self assessment - vyhodnocení vlastních rizik • základní detekční pravidla, způsob jejich možného nastavení, vyhodnocení a další možnosti využití • rizika spojená s výběrem a nasazením ALM detekčních informačních systémů.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.