Kurz: ZDRAVÉ FINANČNÍ ŘÍZENÍ NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

FINANČNÍ ŘÍZENÍ NESTÁTNÍCH NEZISKOVÝCH ORGANIZACÍ

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

JAK EFEKTIVNĚ A BEZ PROBLÉMŮ FINANČNĚ ŘÍDIT NEZISKOVOU ORGANIZACI – TEDY JAK SE VYVAROVAT PROBLÉMŮM, KDYŽ JE VAŠE ČINNOST FINANCOVÁNA Z VEŘEJNÝCH ROZPOČTŮ

Novinka VOX
Termín: 12. 5. 2014; 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1
Dopravní spojení: Spojení po dobu výluky od 26. dubna do 28. června 2014: metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) a Dlážděnou ulicí nebo metro C – Hlavní nádraží a přes Vrchlického sady a Jeruzalémskou ulicí. Tramvajový provoz v Jindřišské ulici je v této době zastaven a je možno použít pouze tramvaje č. 5, 26 a 29 do zastávky Dlážděná.
Další informace: Mapa

Určeno:

Kurz je určen všem, kteří si s dotacemi ve svých neziskových organizacích musí nějak poradit přes všechny složitosti, které si na ně donátoři vymýšlejí. Kurz zaujme především pracovníky s alespoň mírně pokročilou zkušeností v oblasti finančního řízení NNO, případně zkušenější pracovníky, kteří však potřebují své finanční řízení v organizaci zefektivnit nebo se potýkají s nějakými konkrétními problémy.

Přínos / Cíl:

Účastníci získají praktické návody event. „triky“ pro efektivní finanční řízení neziskové organizace, jejíž aktivity jsou převážně financovány z tuzemských i evropských dotačních programů.


Přednáší:
RNDr. Alena Beránková (finanční řízení v neziskovém sektoru, ředitelka společnosti ABBS s.r.o.)

Program:

Základní pilíře finančního řízení • manažerský a finanční reporting • rozpočet organizace, typy a tvorba rozpočtu • projektové rozpočty • metodiky rozpočítávání režijních nákladů v rámci dotovaných projektů • modely kofinancování • vyúčtování dotací • výměna zkušeností včetně praktických příkladů jak na to.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.