Kurz: Nová právní úprava kapitálového trhu (MiFID II/MiFIR) – převratné změny s účinností od 3. 1. 2018 | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Nová právní úprava kapitálového trhu (MiFID II/MiFIR) – převratné změny s účinností od 3. 1. 2018

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Co nového přináší Evropská směrnice o trzích finančních nástrojů MiFID II a nařízení o trzích s finančními nástroji MiFIR?

GARANCE KONÁNÍ KURZU

Termín: 12. 2. 2018; 9:00–14:00
Místo konání:
SMOSK (K Centrum), Senovážné náměstí 23, 110 00 PRAHA 1 - Nové Město
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 5, 6, 9, 14 a 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) a Dlážděnou ulicí nebo metro C – Hlavní nádraží a přes Vrchlického sady a Jeruzalémskou ulicí.
Další informace: Mapa Ubytování

Určeno:

Seminář je zaměřen zejména na obchodníky s cennými papíry a investiční zprostředkovatele. Změny se však dotknou každého subjektu, který se podnikatelsky na kapitálovém trhu pohybuje – bank, obchodníků s cennými papíry, investičních zprostředkovatelů. Regulatorní dopad se dokonce novou právní úpravou ještě rozšíří, tj. seminář je určen např. i subjektům obchodujícím s komoditami nebo s investičními nástroji na vlastní účet.

Přínos / Cíl:

Nové evropské předpisy v oblasti kapitálového trhu, tzv. MiFID II (směrnice o trzích s finančními nástroji) a MiFIR (nařízení o trzích s finančními nástroji) přinesou s účinností od 3. 1. 2018 doslova převratné změny. Cílem semináře je podat systematický výklad hlavních povinností, zejména se zaměří na některé nové povinnosti obchodníků s cennými papíry a investičních zprostředkovatelů.


Přednáší:
Dr. et Mgr. Jiří Taišl (advokát se specializací na obchodní právo a finanční právo, zejména pak na právo kapitálového trhu)

Program:

• nové povinnosti na kapitálovém trhu,
• velká novela zákona o podnikání na kapitálovém trhu a MiFID II,
• nové investiční služby a nové investiční nástroje,
• obchodníci s cennými papíry – investiční zprostředkovatelé – vázaní zástupci – některé nové povinnosti,
• nové podmínky pro poskytování investičních služeb (informování zákazníků, vysokofrekvenční a algoritmické obchodování, investiční poradenství, odbornost osob a posuzování vhodnosti investiční služby),
• regulované obchodní systémy,
• výrazné zpřísnění sankcí pro poskytovatele investičních služeb, nové delikty členů vedoucích orgánů.

Dotazy a diskuze.Poznámka:

Samozřejmostí je občerstvení, podkladové materiály a osvědčení o absolvování pro každého účastníka.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.