O tom, jak se vedou a nabírají lidé tam, kde to funguje. | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

Konference: Employer Branding Experience 2017

O tom, jak se vedou a nabírají lidé tam, kde to funguje.

Neustále přemýšlíme, jak firmám ukázat, že značka není jen o správně vytvořené strategii, ale především o strategii konzistentně naplňované. Že se značka zaměstnavatele nebuduje definováním EVP (Employer Value Proposition), ale teprve jeho dlouhodobým a trpělivým naplňováním a skládáním, dílek k dílku, jako velké puzzle — primárně ve vztahu k zaměstnancům (nikoli kandidátům — budoucím zaměstnancům). Prostě a jednoduše — že se žádná značka nevybuduje tím, co o sobě budete říkat, ale tím, co budete uvnitř svých firem dělat. Jak budete se svými lidmi spolu-pracovat.                                                                                                                                                                                                                                                                                Přijďte se inspirovat!

A tak vznikla konference Employer Branding Experience 2017, jejíž řečníci — všechno jsou to lidé z praxe, majitelé, spolumajitelé nebo HR ředitelé firem — prokazují, že umí oslovit a vybrat správné lidi a následně s nimi dlouhodobě spolu-pracovat. Ptáte se, jak se to projevuje? Jejich firmy jsou na trhu (a ve výsledovkách) úspěšné, jejich týmy drží pohromadě a nástrojem, který používají v náboru nových posil, jsou nejčastěji reference stávajících zaměstnanců.

Setkáte se mimo jiné s Jirkou Halouskem z IReSoftu, který dokázal, že i středně velká firma může zaujmout a přitáhnout ajťáky v Brněnském Silicon Valley, s Hankou Smítalovou z Ambiente, kde všichni dohromady „dělají jídlu dobré jméno“ a kde nové lidi vybírají na základě jejich osobních přístupů a přesvědčení nebo s Liborem Šimonem ze SYMBIA, který zvednul laťku přitahování pořádně vysoko. No a to je pouze třetina toho, co se dozvíte ve čtvrtek 21. září 2017 v divadle Le Royal.

Všechny informace najdete na: http://www.brandexperience.cz

Registrujte se ještě dnes a využijte zvýhodněnou cenu pro první přihlášené!

Konferenci pořádáme společně s pekaři značek zaměstnavatelů BrandBakers!

Moc se na vás těšíme!
 

Autor: 1. VOX a.s.

Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.