Jazykové kurzy v Praze | 1. VOX a.s. – kurzy a semináře

JAZYKOVÉ KURZY

Zdokonalte své jazykové znalosti a zbavte se strachu z cizí řeči. Naučíme vás nejen dobře číst a psát, ale také konverzovat. Stačí si jen vybrat, jestli se chcete zlepšit v angličtině či němčině.

Jazykové kurzy pořádáme v centru Prahy

Hodiny anglického a německého jazyka můžete navštěvovat v našich školicích prostorech v Praze. Pořádáme tu kurzy různých zaměření od úrovně A2 po C1 – tedy od mírně pokročilých či tzv. věčných začátečníků až po pokročilé. Naše výuka vás připraví nejen na situace z běžného života, ale i na obchodní jednání, pracovní pohovor, maturitu nebo mezinárodní jazykovou zkoušku.

Proč navštívit jazykové kurzy VOX?

Intenzivní jazykové kurzy VOX se soustředí na to, co skutečně využijete v praxi. Naši lektoři nebazírují na znalostech všech jazykových chytáků, ale zaměřují se na to, co je skutečně důležité. Jejich cílem je, abyste komunikovali v cizím jazyce dobře a beze strachu.

Kurzy anglického a německého jazyka vedou certifikovaní profesionálové – čeští lektoři i rodilí mluvčí. Naučí vás vše od základů až po tvoření pracovních e-mailů a obchodní konverzaci. Všichni naši lektoři působí několikrát do roka v zahraničí, takže můžeme garantovat použití současného anglického a německého jazyka. Neosvojíte si žádné archaické výrazy, ale jazyk, jakým se dnes skutečně mluví.

Stáhněte si přehled jazykových kurzů na období podzim/zima 2018 >>
Město
select
Lektor
Název
Akreditace
select
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
  
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.