KURZ: US GAAP V PŘÍKLADECH | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

US GAAP V PŘÍKLADECH

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

PŘÍKLADY, CVIČENÍ A MODEROVANÁ DISKUZE

Termín: 25. – 26. 11. 2013, 1. den 09:00–17:00, 2. den 09:00–14:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro účetní, kontrolory, finanční ředitele, auditory a poradce, kteří si své znalosti US GAAP chtějí ověřit řešením příkladů a případů nejen z učebnic, ale také ze skutečné praxe.

Přínos / Cíl:

Podle US GAAP se každá jednotlivá transakce či událost musí zachytit tak, jak vyžadují standardy US GAAP. Problém je v tom, že na rozdíl od ČÚS žádné konkrétní účetní postupy standardy US GAAP neupravují. Cílem workshopu je proto prezentovat obchodní případy, dát účastníkům prostor k vytvoření vlastního postupu a pak (pomocí moderované diskuze) ověřit, nejen zda je konzistentní s požadavky US GAAP, ale také zda se jedná o optimální řešení pro danou situaci.
Přineste si s sebou, prosím, notebooky (tablety s MS Excel).


Přednáší:
Robert Mládek (poradce, školitel a jednatel tří společností. K účetní problematice nepřistupuje jako akademik bez praktických zkušeností, nýbrž jako člověk, který nejen odpovídá za dodržování norem, mezinárodních i tuzemských, ale zároveň musí vycházet se zahraničními vlastníky, kteří ne vždy plně chápou nuance českého účetního a právního prostředí. Auditorskou praxi získal u KPMG v San Franciscu. V USA také vystudoval University of San Francisco.)

Program:

Workshop US GAAP V PŘÍKLADECH, na rozdíl od klasické přednášky, umožní účastníkům čerpat nejen ze znalostí lektora, ale především kolegů z jiných firem či průmyslových odvětví. Přestože nemá pevný harmonogram, měl by se dotknout všech významných oblastí: Peněz, pohledávek, zásob, dohadů, výnosů a nákladů (a jejich uznání), dlouhodobého majetku, závazků a kapitálu.Poznámka:

Výklad a podkladové materiály jsou dvojjazyčné: Anglické a české. Tento workshop se objevuje exkluzivně v nabídce společnosti 1. VOX a.s.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.