KURZ: POSKYTOVÁNÍ BENEFITŮ | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

POSKYTOVÁNÍ BENEFITŮ

Kurz je v tomto termínu již obsazen. Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

Z POHLEDU DANĚ Z PŘÍJMŮ PRÁVNICKÝCH A FYZICKÝCH OSOB A POJISTNÉHO NA VEŘEJNOPRÁVNÍ POJIŠTĚNÍ

Termín: 26. 11. 2013, 09:00–13:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Finančním manažerům, pracovníkům HR a ekonomických oddělení.

Přínos / Cíl:

Poskytnutí orientace o současné úpravě poskytování benefitů zaměstnancům z pohledu daně z příjmů právnických i fyzických osob, pojistného na sociální a zdravotní pojištění a DPH. Informace o připravovaných změnách zákonů v souvislosti s rekodifikací soukromého práva a se zavedením jednoho inkasního místa (JIM), upozornění na problémy, které se mohou v praxi vyskytnout a možnost jejich řešení a předání zkušeností z praxe v otevřené diskuzi.


Přednáší:
JUDr. Ing. Dana Trezziová (partnerka BDO Tax)

Program:

Vysvětlení daňových aspektů poskytování benefitů zaměstnavatelem zaměstnanci z pohledu zaměstnance i zaměstnavatele • aspekty sociálního a zdravotního pojištění v případě poskytování benefitů • vysvětlení možných daňových aspektů z pohledu DPH, probrání obvyklých peněžních i nepeněžních benefitů a dalších plnění poskytovaných zaměstnavatelem zaměstnanci s praktickým řešením (prémie, bonusy, odměny, tantiémy, závodní stravování, nealko nápoje na pracovišti, poskytnutí rekreace/zájezdu, nadlimitní cestovní náhrady, možnost sportovního nebo kulturního vyžití, kurzy, školení, školné pro zaměstnance či rodinné příslušníky, mateřské školky, svoz zaměstnanců do práce, přechodné ubytování zaměstnanců, pracovně lékařské služby, nadstandardní zdravotní péče, úrazové, důchodové, životní a další pojištění na komerční bázi, pojištění odpovědnosti členů statutárních orgánů, služební auto, výrobky a služby za cenu nižší než obvyklou, opční a akciové plány atd.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.