KURZ: KONSOLIDOVANÁ ÚČETNÍ ZÁVĚRKA – KOMPLEXNÍ POHLED | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

KONSOLIDOVANÁ ÚČETNÍ ZÁVĚRKA – KOMPLEXNÍ POHLED

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

VÝKLAD S PŘÍKLADY Z PRAXE A JEJICH ŘEŠENÍ

KCU
Termín: 28. – 29. 11. 2013; 09:00–17:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro všechny, kteří sestavují konsolidovanou účetní závěrku, a to jak pro začínající, tak následně pro pokročilé, především při prezentaci příkladů z praxe a jejich řešení.

Přínos / Cíl:

Přednáška bude zaměřena na problematiku konsolidované účetní závěrky, a to jak z pohledu české legislativy, tak z pohledu IAS/IFRS vzhledem k možnosti jejich použití pro konsolidace.


Přednáší:
Ing. Lubomír Harna (auditor a účetní expert)

Program:

Výklad základních pojmů, problematika stanovení konsolidačního celku, výjimky a doporučení • konsolidační rozdíl, jeho výpočet, problémy a výhled jejich řešení • základní techniky konsolidace, ekvivalenční metoda, plná metoda, poměrná metoda, prezentace postupů na příkladech včetně příkladů specifik (např. zvyšování a snižování podílů, atd.) • vylučování vzájemných vztahů při konsolidaci • konsolidovaný výkaz o peněžních tocích (cash flow) • systém přímé a systém postupné konsolidace pří víceúrovňových vztazích.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.