KURZ: INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ V PRAXI (SE ZAMĚŘENÍM NA KONKURZ) – ÚČETNÍ A DAŇOVÝ POHLED | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ V PRAXI (SE ZAMĚŘENÍM NA KONKURZ) – ÚČETNÍ A DAŇOVÝ POHLED

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

2. SEMINÁŘ VOLNÉHO CYKLU INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ V PRAXI – PRÁVNÍ, ÚČETNÍ A DAŇOVÝ POHLED

Termín: 27. 11. 2013, 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Zaměstnancům nebo spolupracovníkům insolvenčních správců majících na starost účetnictví a daně, daňovým poradcům, účetním či auditorům a dále všem, kteří se danou problematikou ve své praxi zabývají. Účastníci by měli již být obeznámeni s problematikou vedení účetnictví v konkurzních řízeních alespoň na základní úrovni.

Přednáší:
Mgr. Ing. Eva Hepperová (daňová poradkyně č. 3815, insolvenční správkyně se zvláštním povolením)

Program:

Základní povinnosti insolvenčního správce v daňovém řízení • pohledávky za majetkovou podstatou z titulu daní • opravné doklady dle ust. § 44 InsZ • dopad popření pohledávky insolvenčním správcem, dlužníkem a přihlášeným věřitelem na zjištění pohledávky • uplatňování pohledávek v insolvenčním řízení a jejich promítnutí do účetnictví • daňové povinnosti v průběhu insolvenčního řízení aj.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.