KURZ: IFRS – FINANČNÍ NÁSTROJE | 1. VOX a.s. – školení, kurzy, semináře

IFRS – FINANČNÍ NÁSTROJE

Kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Přihlásit se můžete na některý z dalších termínů:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.
Termín: 15. 11. 2013, 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Pro hlavní účetní, analytiky, účetní a ostatní osoby, které se setkávají s účetní závěrkou sestavenou podle IFRS. Tato oblast se netýká pouze finančních institucí, ale každého podnikatele, který sestavuje účetní závěrku podle IFRS a má ve své rozvaze například pohledávky.

Přínos / Cíl:

Seznámit účastníky se základy v oblasti účtování finančních aktiv a závazků v oblasti IFRS i s aktuálním vývojem v této oblasti.


Přednáší:

Program:

Součástí semináře je řešení praktických příkladů, včetně zdůraznění problémů, které mohou vzniknout při auditu daných oblastí účetní závěrky.

IAS 39 FINANČNÍ NÁSTROJE – ÚČTOVÁNÍ A OCEŇOVÁNÍ: Rozdělení finančních aktiv a závazků do portfolií • oceňování a účtování finančních nástrojů • efektivní úroková míra • účtování k datu obchodu, respektive k datu vypořádání • deriváty, jejich vymezení, členění a použití • zjišťovací účetnictví.

IAS 32 FINANČNÍ NÁSTROJE – PREZENTACE: Rozlišení finančního závazku a kapitálu.

IFRS 7 FINANČNÍ NÁSTROJE – ZVEŘEJNĚNÍ: Základní rozdělení finančních aktiv a závazků ve výkazu o finanční pozici • povinné položky ke zveřejnění • nejčastější chyby v oblasti zveřejnění při provádění auditu účetní závěrky.

IFRS 9 FINANČNÍ NÁSTROJE: Současný stav legislativy v rámci IFRS a Evropské komise • obsah aktuálně platného standardu.Poznámka:

Doporučujeme si s sebou přinést kalkulačku.Cenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.