Kurzy angličtiny v Praze | 1. VOX a.s. – kurzy a semináře

Anglický jazyk

Stydíte se mluvit anglicky? Nebo se vám zdá, že jste stále na stejné úrovni, i když se jazyk učíte už mnoho let? Přijďte na některý z našich kurzů pod vedením českých lektorů a rodilých mluvčí. Osvojíte si vše potřebné a konečně se rozmluvíte.

Kurzy angličtiny pořádáme v Praze i online

Chcete se domluvit se čtvrtinou světové populace? Angličtinu používají ke komunikaci přibližně 2 miliardy lidí. Vám přitom k základní domluvě postačí, abyste si osvojili přibližně 2000–3000 slov.

Pomůžeme vám zvládat běžné každodenní situace i složitá pracovní jednání. Učíme jak obecnou, tak i obchodní angličtinu. A myslíme přitom na různé znalostní kategorie. Kurzy anglického jazyka pořádáme pro mírně pokročilé (A2), středně pokročilé (B1–B2) i pokročilé (C1). Chcete vědět, co vás na kurzu čeká? Podívejte se na videopozvánku našich lektorek.

Naše kurzy anglického jazyka na sebe krásně navazují

Jednotlivé kurzy angličtiny na sebe logicky a tematicky navazují. Můžete tak začít například na úrovni falešného začátečníka a dojít postupně až mezi pokročilé. Nicméně pro to, abyste se zapsali třeba na kurz C1, nemusíte mít nutně absolvovanou předchozí úroveň B1–B2 u nás ve VOX. Jednotlivé kurzy můžete navštěvovat v pořadí, jaké si sami zvolíte.

Nevíte jistě, do kterého kurzu se zapsat? Podívejte se do tabulky. Najdete v ní termíny a časy konání jednotlivých lekcí, barevné vyznačení znázorňující, jak na sebe jednotlivé kurzy navazují, i popis jednotlivých úrovní. Pod tabulkou se také dozvíte, co byste měli znát, abyste spadali do kategorie mírně pokročilých (A2), středně pokročilých (B1–B2) nebo pokročilých (C1).


Město
select
Lektor
Název
Akreditace
select
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
  
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.