Školení, kurzy, semináře

Změny si žádají vzdělání, školení, semináře a kurzy


Komunikace a týmová spolupráce

novinka VOX
3. modul cyklu Personální akademie

Termín: 18. 10. 2012; 09:00–16:00
Místo konání: K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1, 110 00
Spojení MHD: tram č.3, 9, 14, 24 nebo metro A - Můstek, ze středu Václavského nám. Jindřišskou ulicí, metro B-Náměstí Republiky, metro C-Hlavní nádraží
Další informace: Mapa Ubytování

Určeno

Personalistům, personálním manažerům, obchodníkům, projektovým manažerům, vedoucím projektů a všem, do jejichž práce spadá nebo které zajímá komunikace a týmová spolupráce.

Cíl

Zlepšit schopnost porozumění s kolegy, nadřízenými, podřízenými i obchodními partnery. Tento modul pomůže účastníkům identifikovat slabé a silné stránky v komunikaci, naučí je rozpoznat jednotlivé komunikační styly a těmto stylům se v komunikaci přizpůsobit. Využití komunikačních dovedností manažera jako pracovního nástroje. Současně bude důležitým tématem týmová spolupráce, její výhody, pochopení týmových procesů, motivace jednotlivců v týmu, předcházení konfliktům, rozhodování a komunikace v týmu.

Přednáší

Olga Franců (personální ředitelka s mnohaletou praxí, poradkyně HR, lektorka)

Program

Komunikační styly • aktivní naslouchání • nejčastější chyby v komunikaci • komunikační bariery • využití řeči těla • efektivní předávání informací • komunikační nástroje HR manažera • definice výhod týmové práce • vytváření týmů a týmové role • role vedoucího týmu • komunikace a předcházení konfliktům v týmu • rozvoj týmu i jednotlivců • spolupracující přístup • vzájemná odpovědnost.

Poznámka

Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.

Celý cyklus

Kurzy v tomto cyklu

Cenové varianty

Kód kurzuCena, podmínkyObjednání
2092703 190,- Kč bez DPH (vč. 20% DPH)
3 828,- (vč. 21% DPH)
Kurz už začal
20927A6 058,- Kč bez DPH
7 270,- (vč. 20% DPH, cena je určena pro 2 účastníky z jedné společnosti)
Kurz už začal
20927B8 616,- Kč bez DPH
10 340,- (vč. 20% DPH, cena je určena pro 3 účastníky z jedné společnosti)
Kurz už začal
20927C10 850,- Kč bez DPH
13 020,- (vč. 20% DPH, cena je určena pro 4 účastníky z jedné společnosti)
Kurz už začal