POZNÁNÍ SVÝCH MOŽNOSTÍ A CEST PROFESNÍHO ROZVOJE

Litujeme, kurz se v tomto termínu nekoná, nebo již proběhl. Stejný kurz nemáme momentálně v nabídce. Vyberte si kurz s podobným programem:
Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonicky 226 539 670 nebo e-mailem vox@vox-kurzy.cz.
Děkujeme za pochopení.

"VE SVÉM ŽIVOTĚ LITUJI JEDINĚ TOHO, ŽE NEJSEM NĚKDO JINÝ," říká Woody Allen. MÁLOKDO ALE UMÍ SE SVÝMI TALENTY PRACOVAT TAK DOBŘE JAKO ON.

Novinka VOX Zvýhodnění pro klienty
Termín: 3. 12. 2013; 09:00–16:00
Místo konání:
K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, 110 00 Praha 1
Dopravní spojení: Tramvaje č. 3, 9, 14, 24 do zastávky Jindřišská nebo metro A – Můstek (výstup do středu Václavského náměstí) a Jindřišskou ulicí nebo metro B – Náměstí Republiky (výstup k Masarykovu nádraží) nebo metro C – Hlavní nádraží.
Další informace: Mapa

Určeno:

Seminář se hodí pro všechny, kteří mají potřebu získat novou energii a motivaci v zaměstnání i pro ty, kteří se z nejrůznějších důvodů ocitají na životních a profesních křižovatkách.

Přínos / Cíl:

Často víme, co dělat nechceme, ale nevíme, co dělat chceme. Motivace vzniká v nás. Vždycky je to náš vlastní důvod, že se nám něco chce a něco ne.
Seminář poskytne účastníkům techniky, jak najít svůj talent, jak se prosadit, jak rozpoznat vnější okolnosti, které nás brzdí i ty, které nám pomohou.

Poměr teorie a praxe: 20%/80%.


Přednáší:
Vadim Petrov (poradce Public Relations, selfpromotions, klasický kytarista, bývalý vládní mluvčí, manažer, podnikatel...)

Program:

Jak poznat své talenty a pracovat s nimi • na co se ve svém rozvoji soustředit, aby z toho něco bylo • co dělat chceme a co vlastně dělat nechceme • pokud budeme dělat všechno, neuděláme nic - jak z toho ven • jak se stát nepostradatelný • diskuze, nácviky, praxe.Poznámka:

Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvováníCenové varianty:
Platnost kurzu vypršela!

Sociální sítě
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.