JAZYKOVÉ KURZY

Zdokonalte své jazykové znalosti a zbavte se strachu z cizí řeči. Naučíme vás nejen dobře číst a psát, ale také konverzovat. Stačí si jen vybrat, jestli se chcete zlepšit v angličtině či němčině.

Jazykové kurzy pořádáme v centru Prahy

Hodiny anglického a německého jazyka můžete navštěvovat v našich školicích prostorech v Praze. Pořádáme tu kurzy různých zaměření od úrovně A2 po C1 – tedy od mírně pokročilých či tzv. věčných začátečníků až po pokročilé. Naše výuka vás připraví nejen na situace z běžného života, ale i na obchodní jednání, pracovní pohovor, maturitu nebo mezinárodní jazykovou zkoušku.

Proč navštívit jazykové kurzy VOX?

Intenzivní jazykové kurzy VOX se soustředí na to, co skutečně využijete v praxi. Naši lektoři nebazírují na znalostech všech jazykových chytáků, ale zaměřují se na to, co je skutečně důležité. Jejich cílem je, abyste komunikovali v cizím jazyce dobře a beze strachu.

Kurzy anglického a německého jazyka vedou certifikovaní profesionálové – čeští lektoři i rodilí mluvčí. Naučí vás vše od základů až po tvoření pracovních e-mailů a obchodní konverzaci. Všichni naši lektoři působí několikrát do roka v zahraničí, takže můžeme garantovat použití současného anglického a německého jazyka. Neosvojíte si žádné archaické výrazy, ale jazyk, jakým se dnes skutečně mluví.

Město
select
Lektor
Název
Akreditace
select
Termín
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
  
Datum zahájení
Řadit podle Vzestupně▲ Sestupně▼
First PagePrevious Page
123
Next PageLast Page
Na stránku
select
Položek 1 až 30 z 63
Kontakt
1. VOX a.s., Senovážné náměstí 978/23, 110 00 Praha 1,
telefon: 226 539 670, 777 741 777, e-mail: vox@vox-kurzy.cz
Rychlá navigace
Zobrazit mobilní verzi
Všechna práva vyhrazena 1. VOX a.s.