Školení, kurzy, semináře

Změny si žádají vzdělání, školení, semináře a kurzy


Profesionální asistentka pro top management + BONUS pro Vaši IMAGE

Termín: 2. 5. 2012; 09:00–18:00
Místo konání: K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, Praha 1, 110 00
Spojení MHD: tram č.3, 9, 14, 24 nebo metro A - Můstek, ze středu Václavského nám. Jindřišskou ulicí, metro B-Náměstí Republiky, metro C-Hlavní nádraží
Další informace: Mapa Ubytování

Cíl

Účastnice kurzu získají ucelenou průpravu v tom, co by skutečně profesionální asistentka měla umět. Od příjemného vystupování, velmi dobře zvládnuté komunikace, jak osobní, tak v telefonickém rozhovoru, řešení problémového klienta a základů dobrého Time managementu až po vlastní image a vše, co s image a vystupováním souvisí.

Přednáší

Ing. Hana Ondrušková (členka interního lektorského týmu 1. VOX a.s.)

Program

První dojem • neverbální komunikace – při jednání, při prezentaci • telefonická komunikace • obrana proti manipulaci • zvládání konfliktů a nepříjemných situací • zjištění obtížně dostupných informací • komunikační techniky – empatická odezva, technika FFF atd. • správné kladení otázek • základy Time managementu • jak se vyhnout stresovým situacím.

Poznámka

BONUS: Péče o pleť – co se o pleti běžně neví • jaké jsou nejobvyklejší chyby a jak se jich vyvarovat • tipy a triky pro oblékání • profesionální make-up • tipy a triky – aby se nedrobila řasenka, aby stíny zůstaly tam, kde mají a ne jinde, jak správně používat kosmetické štětce atd.

Každý účastník obdrží na konci kurzu OSVĚDČENÍ o jeho absolvování.

Cenové varianty

Kód kurzuCena, podmínkyObjednání
2077303 190,- Kč bez DPH
3 828,- (vč. 20% DPH)
Kurz už začal
20773A6 058,- Kč bez DPH
7 270,- (vč. 20% DPH, cena je určena pro 2 účastníky z jedné společnosti)
Kurz už začal
20773B8 616,- Kč bez DPH
10 340,- (vč. 20% DPH, cena je určena pro 3 účastníky z jedné společnosti)
Kurz už začal
20773C10 850,- Kč bez DPH
13 020,- (vč. 20% DPH, cena je určena pro 4 účastníky z jedné společnosti)
Kurz už začal